Zakład bez ryzyka – zgarnij aż 635 zł na dobry start od bukmachera Fortuna!

0
Share

Zakłady bukmacherskie to hobby, które budzi wiele kontrowersji. Z jednej strony mówi się o nieracjonalnym wydawaniu środków, możliwości stracenia kontroli pomiędzy zabawą, a uzależnieniem, z drugiej zaś strony jest to spora dawka adrenaliny i rozrywka wymagająca znajomości branży sportowej i umiejętności podejmowania pewnego rodzaju ryzyka. Jak z każdym „sportem” plusów i minusów bukmacherki jest sporo, ale jak zacząć aby nie dać nabić się w butelkę? Przede wszystkim należy wiedzieć gdzie grać. Każdy nowy bukmacher, który działa legalnie musi znaleźć się na stornie Ministerstwa Finansów. Bez tego, lepiej dać sobie spokój i poszukać firm bukmacherskich, które na rynku działają już od lat i zrzeszają grono zadowolonych typerów.

Fortuna – sprawdzony bukmacher, bezpieczne zakłady online

Dlaczego pojawienie się na rynku jakiejkolwiek nowej firmy bukmacherskiej budzi tyle emocji? Każdy bukmacher próbując wkupić się w łaski graczy oferuje atrakcyjne bonusy powitalne, a to daje typerom – również tym zaawansowanym – dodatkowe środki na rozgrywkę i szansę na zdobycie większej wygranej. Fortuna to zdecydowanie nie jest w Polsce nowy bukmacher, ale z całą pewnością godny zaufania i sprawdzony, który w branży bukmacherskiej działa od 20 lat.

Jak zgarnąć bonusy na start od Fortuny?

W pierwszej kolejności zarejestruj i potwierdź konto na stronie domowej bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MECZYKI wpisany podczas rejestracji upoważnia Cię do odbioru dwóch bonusów: Zakładu bez ryzyka o wartości 600 zł oraz Freebetu o łącznej wartości 35 zł. Czas na rejestrację i odbiór nagród masz do 29.03.2023 r.

Zakład bez ryzyka bukmacher podzielił na 3 kupony:

  • Pierwszy o wartości 100 zł otrzymujesz tuż po rejestracji konta, a na jego realizacje masz 72 godziny od momentu rejestracji.
  • Drugi zakład bez ryzyka o wartości 200 zł otrzymujesz po 3 dniach od rejestracji, a czas na jego realizację również wynosi 72 godziny.
  • Trzeci zakład bez ryzyka dostajesz w kwocie 300 zł po 6 dniach od rejestracji konta i masz również 72 godziny aby go wykorzystać.

Każdy zakład, który obstawiłeś i zakończy się porażką sprawia, że w tej promocji środki w kwotach jakie podano powyżej, wracają na Twoje konto założone u bukmachera.

Dodatkowo w promocji otrzymujesz 35 zł w formie punktów lojalnościowych, które możesz wykorzystać w sklepie online bukmachera wymieniając je np. na zakłady sportowe. Pierwsze 2800 punktów otrzymujesz już po rejestracji, kolejne punkty trafiają do Twojej puli zaraz po dokonaniu wpłaty pierwszego depozytu.

Podobne artykuły
Dodaj komentarz