Ciekawostki

Zakład bez ryzyka – zgarnij aż 635 zł na dobry start od bukmachera Fortuna!

Zakłady bukmacherskie to hobby, które budzi wiele kontrowersji. Z jednej strony mówi się o nieracjonalnym wydawaniu środków, możliwości stracenia kontroli pomiędzy zabawą, a uzależnieniem, z drugiej zaś strony jest to spora dawka adrenaliny i rozrywka wymagająca znajomości branży sportowej i umiejętności podejmowania pewnego rodzaju ryzyka. Jak z każdym „sportem” plusów i minusów bukmacherki jest sporo, ale jak zacząć aby nie dać nabić się w butelkę? Przede wszystkim należy wiedzieć gdzie grać. Każdy nowy bukmacher, który działa legalnie musi znaleźć się na stornie Ministerstwa Finansów. Bez tego, lepiej dać sobie spokój i poszukać firm bukmacherskich, które na rynku działają już od lat i zrzeszają grono zadowolonych typerów.

Fortuna – sprawdzony bukmacher, bezpieczne zakłady online

Dlaczego pojawienie się na rynku jakiejkolwiek nowej firmy bukmacherskiej budzi tyle emocji? Każdy bukmacher próbując wkupić się w łaski graczy oferuje atrakcyjne bonusy powitalne, a to daje typerom – również tym zaawansowanym – dodatkowe środki na rozgrywkę i szansę na zdobycie większej wygranej. Fortuna to zdecydowanie nie jest w Polsce nowy bukmacher, ale z całą pewnością godny zaufania i sprawdzony, który w branży bukmacherskiej działa od 20 lat.

Jak zgarnąć bonusy na start od Fortuny?

W pierwszej kolejności zarejestruj i potwierdź konto na stronie domowej bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MECZYKI wpisany podczas rejestracji upoważnia Cię do odbioru dwóch bonusów: Zakładu bez ryzyka o wartości 600 zł oraz Freebetu o łącznej wartości 35 zł. Czas na rejestrację i odbiór nagród masz do 29.03.2023 r.

Zakład bez ryzyka bukmacher podzielił na 3 kupony:

  • Pierwszy o wartości 100 zł otrzymujesz tuż po rejestracji konta, a na jego realizacje masz 72 godziny od momentu rejestracji.
  • Drugi zakład bez ryzyka o wartości 200 zł otrzymujesz po 3 dniach od rejestracji, a czas na jego realizację również wynosi 72 godziny.
  • Trzeci zakład bez ryzyka dostajesz w kwocie 300 zł po 6 dniach od rejestracji konta i masz również 72 godziny aby go wykorzystać.

Każdy zakład, który obstawiłeś i zakończy się porażką sprawia, że w tej promocji środki w kwotach jakie podano powyżej, wracają na Twoje konto założone u bukmachera.

Dodatkowo w promocji otrzymujesz 35 zł w formie punktów lojalnościowych, które możesz wykorzystać w sklepie online bukmachera wymieniając je np. na zakłady sportowe. Pierwsze 2800 punktów otrzymujesz już po rejestracji, kolejne punkty trafiają do Twojej puli zaraz po dokonaniu wpłaty pierwszego depozytu.

Dodaj komentarz