Uroda

Zalety liposukcji ultradźwiękowej

Zabiegi odsysania tłuszczu są popularne wśród osób, które nie mogą uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pacjenci klinik zazwyczaj jeszcze przed umówieniem się na wstępną konsultację, szukają na własną rękę informacji na temat tego, jak zabieg wykonać, którą metodę wybrać i czym różnią się one od siebie. Żeby wybór był prostszy, przedstawimy zalety liposukcji ultradźwiękowej (kawitacyjnej).

Liposukcja kawitacyjna – jakie ma zalety?

Zalet liposukcji kawitacyjnej jest naprawdę wiele, do najważniejszych należą:

  • Usunięcie niechcianego tłuszczu z miejsc, na które nie działa dieta ani ćwiczenia.
  • Aspekt psychologiczny, czyli zwiększona pewność siebie, lepsze samopoczucie i podniesienie poczucia własnej wartości.
  • Większa atrakcyjność dla płci przeciwnej.
  • Bezbolesność zabiegu.
  • Krótki okres rekonwalescencji.
  • Pobudzenie skóry do odnowy.
  • Pewny i stały efekt (brak efektu jojo).
  • Gładsza i młodsza skóra.
  • Podczas tracenia tkanki tuszowej nie zmniejsza się rozmiar biustu, jak to się dzieje w przypadku ćwiczeń czy diet odchudzających.
  • Redukcja cellulitu.

Jak widać efekty zabiegu są warte jego wykonania. W przypadku liposukcji ultradźwiękowej nie musimy obawiać się, że uszkodzone zostaną też inne tkanki, a nie tylko tłuszczowe, bo takie prawdopodobieństwo nie występuje. Wyglądamy znacznie lepiej i czujemy się lepiej, bo nie musimy już ukrywać mankamentów swojego ciała czy twarzy. Liposukcja kawitacyjna to nowoczesne rozwiązanie, które daje wymierne rezultaty, ogranicza skutki uboczne i powikłania, a także zapewnia efekt, który nigdy nie mija. Większość operacji plastycznych musi być po jakimś czasie ponawianych dla podtrzymania efektów, odsysanie tłuszczu za pomocą ultradźwięków to zabieg, którego wykonujemy raz, a tłuszcz już nigdy nie jest naszym problemem.

Dodatkowe wspomaganie skóry to swego rodzaju działanie anti aging, skóra w obrębie której wykonywana była liposukcja ultradźwiękowa, szybko się regeneruje, rany się goją, a powierzchnia jest gładsza i bardziej odżywiona. Jeżeli liposukcja ultradźwiękowa połączona jest z dermomasażem, można osiągnąć efekt znacznej redukcji cellulitu, co z kolei powoduje, że pokazanie się na plaży w kostiumie kąpielowym, nie będzie już problemem. Poprawnie wykona lipoliza, to sposób na piękniejsze ciało, które nie nabiera już nigdy tłuszczu w odsysanych miejscach. To zaś z kolei pewność, że daną częścią ciała nie musimy się już przejmować. Liposukcja ma wiele zalet, przekonali się o tym bardzo dobrze Ci, którzy zdecydowali się wykonać serie zabiegów na problematyczne części ciała.

Jeżeli i Ty zastanawiasz się, czy liposukcja kawitacyjna jest dla Ciebie, skonsultuj się z kliniką chirurgii estetycznej i umów na wstępną konsultację. Po jej odbyciu podejmiesz decyzje, czy wykonać zabieg i czy przyniesie on w Twoim przypadku oczekiwane rezultaty. Jeżeli podejrzewasz, że możesz mieć przeciwwskazania do jego wykonania, przejdź do następnych artykułów i dowiedz się więcej na temat metody.

Dodaj komentarz