Uroda

Właściwości lecznicze aloesu i moc witamin

Firma Forever Living to producent największej gamy produktów, w których skład wchodzi aloes. Jest to znana  od wieków posiadająca lecznicze właściwości roślina. Już starożytni Egipcjanie wykorzystywali go do leczenia ran i poparzeń. Ostatnio coraz więcej słyszy się o produktach, w których skład wchodzi właśnie aloes – soki, żele, maści, kremy. Ale czym on właściwie jest? Co leczy? Jak go stosować?

Aloes – moc witamin i minerałów

Aloes zawdzięcza swoje lecznicze właściwości, dzięki zawartym w nim witaminom i mikroelementom. Aż trudno uwierzyć, że w jednej roślinie znajduje się aż tyle cennych substancji. Witaminy A, C, E, a także z grupy B, kwas foliowy, mikroelementy – magnez, cynk, chrom, wapń, żelazo, mangan, potas, miedź, enzymy roślinne, kwasy tłuszczowe i organiczne, aminokwasy egzogenne i endogenne, przeciwutleniacze, biotyna. Dlatego firma Forever Living, stworzyła najwyższej jakości suplementy Forever, gdzie głównym składnikiem jest najwyższej jakości aloes. Z Forever Living uzupełnisz niedobory minerałów i znów będziesz mógł cieszyć się pełnią życia i czerpać z niego jak najwięcej.

Właściwości lecznicze aloesu

Aloes ma bardzo korzystny wpływ na układ pokarmowy. Spożywany regularnie, poprzez działanie przeciwzapalne, może wspomagać leczenie wrzodów żołądka i dwunastnicy a także zespołu jelita drażliwego. Ponadto wspomaga metabolizm i zapobiega zaparciom.  Ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne, aloes spowalnia procesy starzenia organizmu, zapobiega rozwojowi chorób cywilizacyjnych oraz wspomaga naturalną odporność organizmu. Stosuje się go również na trudno gojące się rany i oparzenia. W łagodny sposób ma również działanie przeciwbólowe.

Dlatego właśnie aloes stał się głównym bohaterem firmy  Forever Living. To tu znajdziesz szeroką gamę produktów, która pozwoli Ci żyć w zgodzie z naturą. Aloes firmy Forever to najwyższej jakości, certyfikowany produkt o wysokiej zawartości substancji aktywnych, otrzymywany z niezwykłą precyzją. Podaruj sobie zdrowie z najwyższą jakością produktów firmy Forever Living bezpośrednio w sklepie www.forever-kosmetyki.pl.

Dodaj komentarz