Uroda

Szkolenia z makijażu permanentnego w Hanami PMU Academy – to się opłaca!

Hanami PMU Academy to profesjonalna szkoła makijażu permanentnego, która jest bardzo dobrze znana w branży kosmetycznej. Jeśli planujesz rozpocząć karierę w zawodzie linergisty lub rozwinąć swoje obecne umiejętności, placówka ta jest idealnym miejscem dla Ciebie. Sprawdź, dlaczego warto udać się do Hanami PMU Academy i ukończyć tam kurs z makijażu permanentnego.

Po pierwsze – Hanami PMU Academy to szkoła o dużej renomie

Dlaczego warto zaufać Hanami PMU Academy? Najlepszą odpowiedzią na to będzie renoma, jaką zdobyła ta szkoła makijażu permanentnego. Jest to placówka, w której szkoliła się niezliczona ilość kursantów, którzy w większości obecnie pracują dziś w swoich własnych salonach kosmetycznych w całym kraju.

Hanami PMU Academy cieszy się pozytywnymi opiniami – głównie ze względu na wysoki poziom szkoleń, a także możliwości pracy pigmentach najwyższej jakości (mowa tu o barwnikach, które znajdziesz na stronie https://hanamipigments.eu/).

To jednak nie wszystko, o czym warto wspomnieć, mówiąc o Hanami PMU Academy. Potwierdzeniem najwyższej jakości szkoły jest uzyskany certyfikat ISO.

Po drugie – możliwość nauki od najlepszych makijażystów i trenerów

Szkolenia z makijażu permanentnego Hanami – jak zostało wspomniane w poprzednim akapicie – prowadzone są wysokim poziomie. Dzieje się to nie tylko ze względu na pracę z najwyższej klasy pigmentami do makijażu permanentnego, ale przede wszystkim dzięki wykwalifikowanej ekipie specjalistów.

W Hanami PMU Academy pracują wybitni kosmetolodzy, makijażyści czy trenerzy makijażu permanentnego o bardzo dużym doświadczeniu. Długie lata spędzone na pogłębianiu swojej wiedzy, a także nieustannym podnoszeniu swoich umiejętności, sprawiają, że udając się na kurs, masz szansę uczyć się od najlepszych specjalistów na świecie. 

Podczas szkoleń możesz podpatrywać takie osoby jak m.in. Mistrzynie Polski w makijażu permanentnym, wykładowców akademickich, autorów autorskich technik pigmentacji czy międzynarodowych trenerów makijażu permanentnego.

Po trzecie – kursy makijażu permanentnego dopasowane do każdego

Hanami PMU Academy jest szkołą, która otwarta jest dla każdego, kto jest zainteresowany pracą w zawodzie linergisty. Oferta szkoleń z makijażu permanentnego dopasowana jest zarówno dla początkujących osób, które nie mają jeszcze doświadczenia, jak i tych, którzy swoje pierwsze doświadczenia z makijażem permanentnym mają za sobą.

W Hanami PMU Academy nieustannie organizowane są kursy makijażu permanentnego na poziomie podstawowym (szkolenia BASIC), średniozaawansowanym (MASTERCLASS) i zaawansowanym (ONE-DAY MASTERCLASS). W ofercie znajdują się również szkolenia indywidualne (INDIVIDUAL) oraz trenerskie (TRAINER).

Co więcej, szkoła makijażu permanentnego Hanami PMU Academy organizuje również specjalne warsztaty (WORKSHOPS), na których poznasz światowe trendy z makijażu permanentnego i nie tylko.

Po czwarte – rabaty i nie tylko dla kursantów Hanami

Hanami PMU Academy dba o swoich kursantów – nie tylko podczas samego trwania szkolenia, ale również po jego zakończeniu. Uczestnicy kursów mogą liczyć m.in. na opiekę poszkoleniową, a także szereg promocji związanych z zakupem produktów Hanami Pigments.

Dodaj komentarz