Ciekawostki

Męskie części intymne – jak wybierać produkty?

Nie zawsze rozmiar ma znaczenie dla partnerki, jednakże może być powodem licznych kompleksów pojawiających się w życiu mężczyzny. Zwątpienie w zadowalające życie seksualne skutkuje obniżeniem poczucia własnej wartości, a także pojawieniem się problemów z pewnością siebie. Z tych powodów wielu panów szuka jakiegokolwiek rozwiązania, aby ich członek miał taką wielkość, jaką uważają za odpowiednią.

Pierwszą myślą są tabletki, przecież w dzisiejszych czasach znajdziemy suplementy pomagające we wszystkim, więc dlaczego miałoby nie być takich, które zwiększą rozmiar penisa. Wielu mężczyzn decyduje się na spróbowanie takiej metody, nawet jeśli sceptycznie podchodzą do tego tematu. W tym miejscu pojawia się problem – część osób widzi bardzo zadowalające efekty, a inni mówią, że tabletki i inne środki na powiększenie penisa w żaden sposób im nie pomogły. Jak to możliwe?

W jaki sposób działają środki na powiększenie penisa?

Tabletki, żele, maści oraz inne preparaty, których zadaniem jest zwiększenie rozmiaru członka, opierają się głównie na rozszerzeniu naczyń krwionośnych. Dzięki takiemu działaniu do penisa może napłynąć więcej krwi. Im bardziej członek jest ukrwiony, tym bardziej rozrastają się ciała jamiste, w wyniku czego dochodzi do ogólnego powiększenia penisa. Skuteczność tabletek zależy przede wszystkim od ich składu – to on odpowiada za zakres oraz możliwości działania tabletek. Część tabletek jest nakierowanych wyłącznie na wydłużenie oraz poszerzenie członka, a inne oferują dodatkowe polepszenie libido, poprawienie erekcji, a przy tym wydłużenie samego stosunku seksualnego. 

Zobacz:  http://pikanteria.pl

Jakie składniki znajdują się w tabletkach na powiększenie penisa?

Większość składów tego typu produktów do złudzenia przypomina po prostu listę składników tabletek na potencję. Stosuje się przede wszystkim, takie składniki jak:

  • L-arginina – wpływa na przepływ tlenku azotu w organizmie i to właśnie ona odpowiada za rozszerzenie się naczyń krwionośnych, dzięki czemu penis jest lepiej ukrwiony,
  • Buzdyganek naziemny – jest swoistym regulatorem hormonów, wpływa na poziom wolnego testosteronu. Ten składnik pozytywnie oddziałuje na libido, a także ogólne samopoczucie,
  • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego – stanowi silny afrodyzjak, dzięki jego zastosowaniu ochota na seks jest zdecydowanie większa, a jakość stosunków lepsza,
  • Żeń – szeń – podobnie jak l – arginina dobrze wpływa na układ krążenia, zwiększając przepływ krwi do członka, dzięki czemu ulega on powiększeniu,
  • Wyciąg z kozieradki – stymuluje wzrost poziomu testosteronu, poprawiając przy tym sprawność seksualną,

Dodatkowo stosuje się również inne składniki, które potęgują działanie środków na powiększenie penisa, takie jak guarana, ekstrakt z pieprzu czarnego, ekstrakt z szafranu, czy ekstrakt z palmy sabałowej. 

Warto zwrócić uwagę, iż wymienione wyżej składniki są naturalne. Ekstrakty i zioła to produkty stosowane od lat, a ich skuteczność jest często wyższa niż leków farmakologicznych. Dzięki zastosowaniu takiego składu środki na powiększenie penisa są bezpieczne dla zdrowia oraz nie powinny wywoływać skutków ubocznych. Należy oczywiście pamiętać, iż zanim zdecydujemy się na zakup tego typu produktów, warto sprawdzić, czy nie mamy alergii na dany składnik, ponieważ nawet naturalne składniki mogą powodować reakcje alergiczne.

Oprócz naturalnych składów, na rynku można znaleźć również tabletki oraz środki na powiększenie penisa, które są bogate w liczne chemiczne dodatki. Producenci często zapewniają, iż to właśnie te dodatki zwiększają skuteczność działania preparatu, choć niebezpieczeństwo stosowania tego produktu jest zdecydowanie wyższe. Tabletki na powiększanie penisa powinny być dokładnie przebadane oraz bazować na sprawdzonych, najlepiej naturalnych składnikach. 

Skuteczność tabletek i innych środków na powiększanie penisa

Oprócz samych składników warto sprawdzić jakie dawki ich są zawarte w produkcie, ponieważ nieznaczne ilości nawet wszystkich wymienionych wyżej składników, mogą wcale nie wpłynąć na wielkość penisa, czy jakość stosunków seksualnych. Dodatkowo zapoznanie się z opiniami lekarzy oraz konsumentów powinno wskazywać, które preparaty faktycznie działają, a które mają wyłącznie dobrą reklamę. Przy stosowaniu jakichkolwiek suplementów należy zawsze kierować się ulotkami oraz instrukcjami producenta – jeśli weźmiemy zbyt dużą ilość tabletek, nie oznacza to, iż penis stanie się dzięki temu większy. Systematyczność oraz cierpliwość przy przyjmowaniu preparatów również odgrywa dużą rolę – efekty nie przyjdą z dnia na dzień. 

Dodaj komentarz