Lekarze, zabiegi

Lifting twarzy – zabieg gwiazd

Wygląd naszej twarzy świadczy o tym, jaki styl życia prowadzimy, jak o siebie dbamy i jak wysoko na liście naszych priorytetów stoi wygląd. Młoda, zadbana twarz zawsze bardzo dobrze się kojarzy, ta pokryta zmarszczkami i starzejąca się, przywodzi na myśl niezbyt dobre skojarzenia. W życiu kobiet wygląd ma niebagatelne znaczenie, każda z nas chce być piękna i młoda, zazdrościmy młodym kobietom, na twarzach których nie pojawiło się jeszcze piętno upływającego czasu. Piękno promowane jest szczególnie przez gwiazdy, które robią sobie lifting twarzy. Idąc ich śladami my również chcemy mieć cerę bez skazy.

Dlaczego lifting twarzy jest taki popularny?

Niewiele jest metod, które przynoszą szybkie i trwałe rezultaty. Większość kosmetyków działa doraźnie, są w stanie spowodować tylko efekt optycznego napięcia skóry albo zamaskowania zmarszczek. Po zmyciu kosmetyków naszym oczom ukazuje się jednak prawdziwie oblicze i z pewnością nie jest ono takie, jakie chciałybyśmy oglądać. Lifting twarzy to natomiast radykalne rozwiązanie, które przynosi rozwiązanie natychmiast. Wycięcie nadmiaru skóry sprawia, że twarz od razu wygląda lepiej. Po zabiegu oczywiście trzeba przejść jakąś rekonwalescencję, ale jest on wykonywany tak, żeby blizny były niewidoczne i jak najmniejsze. To zaś powoduje, że twarz nie jest zniekształcona, nie trzeba wykonywać cięć w obrębie widocznych miejsc i nie ma obawy, że nasz wygląd się pogorszy.

Lifting twarzy daje stałe efekty. Jeżeli pielęgnujemy skórę w odpowiedni sposób i ćwiczymy mięśnie twarzy, będziemy cieszyć się jego efektami przez długie lata. Niekonieczne będzie już uczęszczanie na zabiegi napinające i zagęszczanie skóry twarzy. Lifting twarzy nazywany jest zabiegiem gwiazd, bowiem to u nich po raz pierwszy można było podziwiać jego efekty. Nawet panie w dość podeszłym wieku, po przeprowadzeniu liftingu pokazywały swoje nowe, piękne oblicze skóry, która jest nieprzyzwoicie młoda, jak na ich wiek.

Dlaczego warto się zdecydować na wykonanie liftingu?

Lifting wykonuje się z przyczyn czysto estetycznych. Nadmiar skóry nie jest bowiem żadnym defektem zdrowotnym. Jeżeli lifting twarzy wykonany jest dobrze, można uzyskać wiele korzyści:

  • Znaczne odmłodzenie wyglądu twarzy.
  • Napięcie i ujędrnienie skóry.
  • Poprawienie konturu twarzy.
  • Wygładzenie zmarszczek i bruzd.
  • Zyskanie większej pewności siebie.
  • Większą atrakcyjność.

Lifting twarzy ma wielu zwolenników. Niektórzy sądzą, że jest znacznie lepszy, niż np. botox, bo mimo, że jest to ingerencja chirurgiczna, to nie wstrzykujemy do naszego organizmu toksyny, która może mieć zgubne skutki w przyszłości. Idąc tropem gwizd, liftingowi poddają się coraz młodsze osoby. Osiągnięcie piękna wydaje się być rzeczą niezwykle ważną w dzisiejszym świecie, wszak młody wygląd otwiera wiele drzwi. Nie musisz być jednak gwiazdą, żeby wykonać lifting twarzy, zabieg ten dostępny jest dla każdego, kto ma tylko wystarczające środki, żeby za niego zapłacić oraz zdrowie dobre na tyle, żeby „pójść pod nóż” chirurga.

Dodaj komentarz